Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Zbieraj punkty PAYBACK i obniżaj nimi cenę ubezpieczenia w CUK, nawet do 200 zł!

W czerwcu możesz zebrać wyjątkowo dużo punktów!

Kup w CUK polisę komunikacyjną i weź udział w multipartnerskiej akcji „Strzel hat-tricka z PAYBACK”. Czekają na Ciebie gwarantowane bonusy i atrakcyjne nagrody główne.

W akcji możesz zdobyć bonus w wysokości 1000 punktów a biorąc również udział w konkursie dodatkowo masz szansę na zgarnięcie aż 333 333 punktów.

Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom!

Tegoroczne największe europejskie święto piłki nożnej Euro 2020 będzie szczególne. Gospodarzami turnieju jest aż 11 państw, zaś sam termin zawodów, ze względu na pandemię, przełożono o rok. To właśnie z tych powodów apetyty wszystkich miłośników futbolu rosną z każdym tygodniem.

Najnowsza multiparterska akcja PAYBACK ma wiele wspólnego ze sportowymi emocjami. Wystarczy wziąć na celownik futbolową piłkę – będą nią oznaczone mistrzowskie kupony dostępne w aplikacji, na stronie PAYBACK.pl oraz na paragonach u wybranych partnerów (bp, Kaufland oraz PSB Mrówka).

Jak zdobyć bonusy i nagrodę główną w akcji „Strzel hat-tricka z PAYBACK”?

 1. Aktywuj mistrzowskie kupony parterów akcji w tym kupon + 333 CUK.
 2. Zrealizuj kupony u dwóch partnerów, w tym co najmniej jeden u partnera stacjonarnego >> zyskujesz bonus w wysokości 1000 punktów. 
 3. Po użyciu kuponów u trzech partnerów, w tym co najmniej dwóch stacjonarnych oraz odpowiedzeniu na pytanie konkursowe w aplikacji PAYBACK, dodatkowo masz szansę na zdobycie aż 333 333 punktów.

Kupony zrealizujesz robiąc zakupy w: CUK Ubezpieczenia, BP, Kaufland, PSB Mrówka, Maxi Zoo oraz u parterów online: AliExpress, Allegro, Decathlon, Empik, eobuwie.pl, H&M, Neonet.

Udział w akcji można wziąć przez cały czerwiec. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.payback.pl/mistrzowie oraz w aplikacji mobilnej PAYBACK. 
 

Odbierz jedną ze 145 tysięcy nagród co miesiąc w PAYBACK!

Jednym z elementów Programu PAYBACK są kupony, czyli oferty na zakupy u partnerów PAYBACK przygotowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki nim w szybki sposób pomnożysz liczbę zebranych punktów.

Sekcje z kuponami znajdziesz na stronie kupony PAYBACK a także w aplikacji mobilnej oraz w formie wydruku otrzymanego z paragonem.
W Programie PAYBACK jest ponad 400 sklepów online i partnerów stacjonarnych. Dlatego też punkty możesz zbierać każdego dnia. Wystarczy, że zaczniesz robić zakupy na PAYBACK, a Twoje punkty zaprocentują nagrodami.

Jak mogę zbierać punkty?

Program PAYBACK polega na zbieraniu punktów u wybranych partnerów, a następnie wymienianiu ich na atrakcyjne nagrody i oferty specjalne. To proste i wygodne rozwiązanie.

 • Rób zakupy z PAYBACK u ponad 400 partnerów Programu
 • Pokazuj kartę przy każdych zakupach, aby zbierać punkty,
 • Korzystaj z ofert specjalnych, które zwiększają liczbę zbieranych punktów,
 • Zebrane punkty wymieniaj na nagrody.
Zobacz Strefę CUK na Payback.pl

Nie masz jeszcze karty PAYBACK?

Nic straconego! Możesz ją założyć w naszej placówce, lub za pośrednictwem strony PAYBACK.pl i aplikacji PAYBACK

 • 1
  Poproś doradcę CUK o kartę
 • 2
  Wypełnij formularz i przekaż naszemu Doradcy
 • 3
  Aktywuj kartę i zacznij zbierać punkty

Kupuj taniej ubezpieczenie z punktami PAYBACK

Zbieraj punkty za zakupione polisy

Zamów polisę
online

SPRAWDŹ CENĘ

Porozmawiaj
z doradcą

Zamów rozmowę

Kup w
placówce

Znajdź placówkę