Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

TUW Pocztowe

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - marka stworzona przez Pocztę Polską.  Zobacz na jakie ubezpieczenia możesz liczyć decydując się na ofertę TUW Pocztowe. Dowiedz się więcej.

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych zostało powołane przez Pocztę Polską w grudniu 2002 roku w celu ubezpieczenia majątku Poczty Polskiej oraz podmiotów zależnych. Pomyślna realizacja początkowego celu towarzystwa pozwoliła na dalszy rozwój Ubezpieczyciela i rozpoczęcie obsługi klientów indywidualnych w 2006 roku.
TUW Pocztowe składa się z Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych i Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na życie S.A. dodatkowo pod tą samą nazwą funkcjonuje współpraca TUW Pocztowego z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.

Ubezpieczenia w TUW Pocztowe

Jakie polisy możesz zawrzeć z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva? To między innymi:

  • Ubezpieczenia osobowe w TUW Pocztowe
  • Ubezpieczenia majątkowe w TUW Pocztowe
  • Ubezpieczenia komunikacyjne w TUW Pocztowe
  • Ubezpieczenia podróżne w TUW Pocztowe
  • Ubezpieczenia rolne w TUW Pocztowe

TUW Pocztowe oferuje polisy ubezpieczające od odpowiedzialności cywilnej, ryzyka finansowego, assistance oraz NNW. Dodatkowo w ofercie można znaleźć casco pojazdów i przedmiotów w transporcie oraz OC komunikacyjne.

Oferta towarzystwa ubezpieczeniowego została przystosowania, aby odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych klientów:

• osób fizycznych

• osób prawnych

• instytucji nieposiadających osobowości prawnej.


TUW Pocztowe ubezpiecza majątek Poczty Polskiej i jej spółek, która do 2017 była jej jedynym udziałowcem. Obecnie na mocy porozumienia zawartego między Pocztą Polską a Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników „FSUSR”, ten drugi wszedł w poczet członków kapitałowych TUW Pocztowe. Współpraca ma upowszechnić ubezpieczenia rolne dzięki powszechnemu dostępowi do oferty ubezpieczeń poprzez placówki Poczty Polskiej.
Ofertę kieruje też do grona klientów oraz partnerów handlowych. Zaufaj ubezpieczycielowi należącemu do spółki skarbu państwa.